Medicinska sestra - vaspitač

Mladi su najveći potencijal naše države i šansa ove države, za povećanje prosperiteta i blagostanja. Kažu da se čoveka ličnost u najvećoj meri formira u ranom detinjstu, usled toga je neophodno da sa najmlađima rade pravi potpuno obučeni i osposobljeni profesionalci. Obrazovni profil medicinska sestra vaspitač, pored rada vezanog za zdravlje dece, nosi sa sobom i dodatnu težinu vezanu za pedagoški aspekt ovoga posla.

Medicinska sestra vaspitač, pored brige o zdravlju dece brine i o njihovom vaspitanju. Usled toga ovaj posaoje jako zahtevan i ogovoran. Zato je neophodno da školovanje lica koja će se baviti ovim poslom, bude kvalitetno i sadržajno obogaćeno prksom. Usled toga smo mi angažovali profesore sa odgovarajućim iskustvom i znanjem u ovoj oblasti, pri čemu smo praksu obezbedili u renomiranim državnim i privatnim predškolskim ustanovam.

Po završetku ovogobrazovnog profila u našoj Školi, polaznici mogu odmah početi sa radom u odgovarajućoj predškolskoj ustanovi ili nastaviti školovanje na nekom od fakulteta, usled toga što im završetak ovog obrazovnog profila, omogućava sticanje četvrtog stepena stručne spreme.

Cena za redovno školovanje u Novom Sadu

Cena po godini je 800 €.
• Knjige za prvu godinu su uključene u cenu.
• Uniforma je ukljucena u cenu.

U saradnji sa drugim privatnim srednjim školama u Srbiji kod nas možete predati dokumentaciju za ovaj obrazovni profil.

Medicinska sestra - vaspitač - Predmeti po godinama:

3. Istorija
4. Fizičko i zdravstveno vaspitanje
5. Matematika
6. Muzička umetnost
7. Likovna kultura
8. Geografija
9. Hemija
10. Fizika
11. Biologija
12. Latinski jezik
13. Računarstvo i informatika